WIADOMOŚCI OPOLE

WIADOMOŚCI

Tymczasowy most powstanie na Niemodlińskiej? Pomysł ratusza

z17456554U.jpg Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska przekreśliła plany budowy tymczasowej drogi przez wyspę Bolko. Ratusz szuka więc nowych pomysłów na objazd podczas remontu wiaduktu przy ul. Niemodlińskiej. Teraz mówi się o budowie tymczasowego mostu

Awaria w Szpitalu Wojewódzkim. Bez internetu działał wolniej

z16914400U.jpg W Szpitalu Wojewódzkim doszło do awarii sieci teleinformatycznej. Lekarze nie mogli korzystać z elektronicznej dokumentacji pacjentów, były kłopoty z wypisami i rejestracją w poradniach

W Opolu rozpocznie się wielkie liczenie zabytków

z17365581U,Remontowany-budynek-przy-ul-- Gminna ewidencja zabytków chroniąca blisko 3 tys. budynków w Opolu powstanie od nowa. Żmudna praca ma potrwać trzy miesiące.

Licytacja od 500 złotych. W Opolu odbędzie się aukcja sztuki współczesnej

z17457030U.jpg Na aukcji będą wystawione prace wielu młodych polskich artystów, którzy zdobyli już uznanie w polskim środowisku artystycznym. Licytacja dzieł zaczyna się od 500 złotych.

Gala MMA już w piątek w Opolu [WIDEO, ZDJĘCIA]

z17457783U,W-walce-wieczoru-zmierza-sie- Już w piątek wieczorem po raz pierwszy w Opolu odbędzie się zawodowa gala MMA. W Centrum Wystawienniczo-Kongresowym zobaczymy kilka dobrze zapowiadających się walk, a transmisję na żywo przeprowadzi Orange Sport.

W ECO nie chcą studentów Politechniki Opolskiej?

z17382231U.jpg Walka o władzę w ECO nadal trwa, jednak w jej tle pojawiają się kolejne sygnały o nietypowych pomysłach spółki. Jednym z nich ma być niechęć do zatrudniania absolwentów Politechniki Opolskiej.
WIADOMOŚCI OPOLE
Opinia

Dodaj komentarz