WIADOMOŚCI OPOLE

WIADOMOŚCI

Karuzela z Centrum Wystawienniczo-Kongresowym. Jednak będzie rozbudowa

z17426570U,Miasto-jednak-chce-kupic-dzia Jeszcze w listopadzie ubiegłego roku planowano rozbudowę CWK. W pierwszych dniach stycznia ratusz się z niej wycofał. Było to jedną z przyczyn rezygnacji Mirosława Pietruchy z funkcji dyrektora centrum. Teraz na czele jednostki stoi nowa osoba. A miasto wróciło do planu powiększenia centrum.

Będzie przekształcenie opolskich szpitali? “Bez tego się nie obejdzie”

z17426764U,Urzad-marszalkowski-przekonuj Powraca idea połączenia dwóch opolskich szpitali: wojewódzkiego i onkologicznego. Tak jak poprzednio, tak i tym razem inicjatywa budzi sprzeciw ich załóg. – Przekształcenia w szpitalach są nieuniknione – mówi jednak wicemarszałek Roman Kolek.

Poślizg z podziemnym parkingiem na pl. Kopernika. “Rozbieżności z inwestorem”

z17426691U,Podziemny-parking-na-pl--Kope Planowana budowa parkingu podziemnego pod pl. Kopernika ma rozwiązać problemy z parkowaniem w centrum miasta. Tymczasem projekt nadal jest na etapie negocjacji i wiadomo, że sytuacja ta potrwa co najmniej do marca.

Ratusz chce pytać mieszkańców o zdanie. Ale nie we wszystkim

z17426557U,Konsultacje-ws--organizacji-r Na stronie urzędu miasta ruszyła sonda, w której mieszkańcy mogą odpowiedzieć na pytanie dotyczące organizacji ruchu na fragmencie ul. Drzymały. Ma to być początek całego ciągu akcji konsultacyjnych. Choć nie we wszystkich sprawach mieszkańcy będą mogli się w ten sposób wypowiedzieć.

Kto by się tego spodziewał? Orlik zlany w Bytomiu

z17176826U,Nie-dosc--ze-Orlik-przegral-z Jedną z najwyższych porażek w sezonie zanotował właśnie Orlik Opole. Boli to tym bardziej, że nasi hokeiści na lodzie ponieśli ją w starciu ze znacznie niżej notowaną Polonią Bytom, na szczęście jednak w spotkaniu bez większego znaczenia.

Związki zawodowe w ECO straszą prezydenta Opola. Będzie strajk?

z17382231U.jpg Już drugi tydzień trwa wymiana korespondencji między ECO a prezydentem Arkadiuszem Wiśniewskim. Trudno nie zauważyć, że temperatura dyskusji zaczyna rosnąć.
WIADOMOŚCI OPOLE
Opinia

Dodaj komentarz