WIADOMOŚCI OPOLE

WIADOMOŚCI

Pierwsze krematorium w Opolu już działa

z17412948U.jpg Krematorium powstało przy głównej nekropolii na Półwsi w Opolu. Do tej pory najbliżej kremacje przeprowadzano w Skarbimierzu.

Prezydent Opola wspiera Bronisława Komorowskiego

z17144079U,Arkadiusz-Wisniewski.jpg 29 prezydentów polskich miast podpisało się pod deklaracją poparcia dla Bronisława Komorowskiego, kandydata Platformy na prezydenta Polski. Wśród nich znalazł się Arkadiusz Wiśniewski, który w radzie miasta współpracuje z PiS.

Meczów Orlika Opole nie można obstawiać u bukmacherów

z17412938U.jpg Najpopularniejsze firmy przyjmujące zakłady bukmacherskie wycofały ze swojej oferty mecze z udziałem Orlika Opole i trzech innych drużyn Polskiej Hokej Ligi.

Pół miliona od ministra na kulturę w Opolu. Lalki rozbiły bank

z17413196U,Spektakle-Ogolnopolskiego-Fes Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego podzieliło pieniądze na wydarzenia kulturalne. Pół miliona w sumie otrzymają instytucje z Opola – najwięcej Teatr Lalki. Bez ministerialnej dotacji będą musieli sobie radzić organizatorzy perkusyjnego festiwalu Drum Fest oraz Festiwalu Filmowego “Opolskie Lamy”.

Panowie nie lubią badań. Muszą przełamać wstyd

z17264210U.jpg Dużo mówi się o programach dotyczących profilaktyki onkologicznej dla kobiet. Tymczasem mężczyźni takich programów nie mają. – Zdecydowanie powinni jednak się badać – mówi dr Marek Szwiec, onkolog

Świetny koncert Raya Wilsona w CWK. Przyszły tłumy [ZDJĘCIA]

z17412814U,Ray-Wilson-w-CWK-Opolu.jpg Szkocki wokalista musi mieć w sobie to nieuchwytne “coś”. Równo rok temu udało mu się bowiem zapełnić wnętrze Centrum Wystawienniczo-Kongresowego. Sztukę tę powtórzył w minione walentynki. I za każdym razem porwał opolską publiczność.
WIADOMOŚCI OPOLE
Opinia

Dodaj komentarz