WIADOMOŚCI OPOLE

WIADOMOŚCI

Rowery miejskie wrócą do Opola w jeden dzień? Faworytem jest Nextbike

z15600079U,Terminal-Nextbike-a-w-Opolu.j Wszystko wskazuje na to, że firma Nextbike ponownie wygra przetarg na stworzenie systemu wypożyczalni rowerów w Opolu. Zaproponowała najniższą cenę i najkrótszy czas realizacji – jeden dzień. Jej konkurencja w przetargu twierdzi, że to termin nierealny.

CWK będzie walczyć z domExpo. Robią konkurencyjne imprezy

z17399517U.jpg Pod koniec marca i na początku kwietnia w Opolu odbędą się dwie konkurencyjne imprezy targowe o tematyce budowlanej. Jedną zorganizuje CWK, drugą domExpo. A zupełnie niedawno mówiono o tym, że mają ze sobą współpracować.

Nie będzie trasy bolkowskiej w Opolu. Ratusz zamyka temat

z10293192U,Bolko-zostalo-uratowane-.jpg Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska wydała negatywną decyzję środowiskową dotyczącą budowy tzw. trasy bolkowskiej. Ratusz zamyka temat

Piątek trzynastego… Dlaczego mamy się bać?

z17394656U.jpg Skąd wziął się przesąd, że piątek trzynastego niesie ze sobą ryzyko nieszczęścia? Ze średniowiecza. Ale nieszczęście było tak spektakularne, że przekonanie o pechowym piątku przetrwało wieki.

Wypadek szkolnego autobusu. Wezwano helikopter pogotowia

z5999168U.jpg Do wypadku z udziałem autobusu szkolnego i osobowej skody doszło na trasie pomiędzy Białą a Solcem w powiecie prudnickim.

Nie tylko walentynki. Co jeszcze się dzieje? [HITY TYGODNIA]

z16763080U,Iza-Lach.jpg W sobotę Walentynki. Nie dziwi więc, że na tę okazję przygotowano ogromną ilość propozycji. Na szczęście w pozostałe dni również mamy szereg atrakcji.
WIADOMOŚCI OPOLE
Opinia

Dodaj komentarz