WIADOMOŚCI OPOLE

WIADOMOŚCI

Mieszkańcy przeciwni skwerowi Lecha Kaczyńskiego. Co na to PiS? [WIDEO]

z17393220U,Zlosliwi-twierdza--ze-na-rogu W poniedziałek opolski PiS ogłosił, że radni będą głosować nad uchwałą nadającą skwerowi na rogu ulic Ozimskiej i Reymonta imię Lecha Kaczyńskiego. Krótko potem na Facebooku powstał profil zrzeszający przeciwników tej inicjatywy. W sukurs idą im radni Platformy. Co w tej sytuacji zrobi prezydent Arkadiusz Wiśniewski?

“Najpierw cisza w słuchawce. A potem 11-latka mówi, że ją zgwałcono”

z17393147U.jpg Półtora tysiąca na dobę – tyle połączeń odbierają średnio pracownicy Centrum Powiadamiania Ratunkowego w Opolu. Większość z nich to alarmy fałszywe i złośliwe. Reszta to przypadki nierzadko skrajnie dramatyczne.

Dodatkowa linia MZK do Grudzic. Ratusz: Przeszkód nie ma

z17393273U,Testy-autobusow-na-przejezdzi Nie ma przeszkód technicznych, by Grudzice połączyć linią autobusową z Kolonią Gosławicką – ustaliło ratuszowe Biuro Organizacji Transportu Zbiorowego.

Koniec rozbiórek w Okrąglaku, startuje budowa [ZDJĘCIA]

z17389731U.jpg Rozbiórki wewnątrz i na zewnątrz opolskiej hali widowiskowo-sportowej już praktycznie się zakończyły. Do demontażu pozostał tylko dach. Teraz przed robotnikami wielkie prace budowlane. Obiekt powoli zaczyna przypominać zupełnie nową halę.

Prezydent Opola zatańczy poloneza z maturzystami na rynku

z17393231U,Polonez-na-rynku-to-swietna-z W czwartek o godz. 13 rozpocznie się 14. Polonez Maturzystów. Tegoroczną nowością jest udział w zabawie prezydenta miasta – Arkadiusza Wiśniewskiego.

Walentynki w sobotę, a w Opolu już je świętują [WIDEO, ZDJĘCIA]

z17393762U,Walentynki-na-lodzie-na-Torop Choć formalnie do święta zakochanych pozostały jeszcze trzy dni, to w Opolu świętowanie walentynek rozpoczęło się już w środowy wieczór.
WIADOMOŚCI OPOLE
Opinia

Dodaj komentarz