WIADOMOŚCI OPOLE

WIADOMOŚCI

Ile kosztowała kampania wyborcza w Opolu? Zwycięzców mało

z16981602U,Marcin-Ociepa.jpg 72 tys. zł kosztowała kampania wyborcza komitetu Razem dla Opola Marcina Ociepy. Komitet Arkadiusza Wiśniewskiego jeszcze nie złożył oficjalnego sprawozdania finansowego, ale prezydent twierdzi, że na ubiegłoroczne wybory jego ludzie nie wydali więcej niż 50 tys. zł.

W Opolu będzie można studiować medycynę? Jest taki plan

z16660960U.jpg Uniwersytet Opolski i Państwowa Medyczna Wyższa Szkoła Zawodowa utworzą federację. Pomysł zaakceptowały wstępnie senaty obu uczelni. W przyszłości ma to doprowadzić do powołania wydziału lekarskiego na uniwersytecie.

Znany ginekolog skazany za oszustwa

z6546852U,W-sadzie.jpg Śledczy postawili Zygmuntowi O. łącznie 300 zarzutów, a w sprawie przesłuchano blisko 600 świadków. Ginekolog z Opola pobierał z Narodowego Funduszu Zdrowia pieniądze za świadczenia, których w rzeczywistości nie realizował.

JuraPark oferuje ciekawą pracę

z16873268U.jpg Park Nauki i Rozrywki w Krasiejowie, jak co roku szuka pracowników do obsługi ruchu turystycznego. – Dla młodych mieszkańców Opolszczyzny to świetna okazja, by zarobić, szlifować swoje umiejętności, podpatrzyć rozwiązania możliwe do wykorzystania we własnym biznesie – zachęca Adam Piwek z Juraparku.

Opolscy ratownicy medyczni wygrali górski rajd

z17488034U.jpg Musieli nie tylko najlepiej ze wszystkich ekip wypełnić zadania medyczne, ale też pokonać trudności górskiej zaśnieżonej trasy – zawody rozegrane zostały bowiem w Karkonoszach. A także w… kopalni uranu

Masaże, roboty, kanapki. Tak się teraz promują szkoły [ZDJĘCIA I WIDEO]

z17488007U.jpg W opolskim CWK odbyły się dzisiaj Targi Edukacyjne. To z reguły świetna okazja do promocji dla szkół publicznych i prywatnych. Jedne do tej kwestii podchodzą poważnie, inne mniej.
WIADOMOŚCI OPOLE
Opinia

Dodaj komentarz